KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13396502
nr 1339 6502
Akvareller
2 st. Signerade. Motivet: 16x22-16x24cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:25:49
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr